.....

O FIRMIE

Laboratorium Biomechaniki w Kielcach jest częścią grupy Artmedik – dynamicznie rozwijającej się spółki, ugruntowanej pozycji na rynku medycznym, posiadającej w swych strukturach między innymi szpitale w Kielcach i Jędrzejowie.

Laboratorium Biomechaniki działające przy Szpitalu Kieleckim powstało na gruncie wieloletnich doświadczeń i wiedzy, jaką zarząd spółki Artmedik przekuł w cieszące się zaufaniem Pacjentów placówki ratujące zdrowie i życie ludzkie. To jedyne w regionie świętokrzyskim i jedno z niewielu w Polsce tego typu miejsce umożliwiające przeprowadzanie kompleksowej analizy ruchu – takiej, jaką wykonuje się u najwyższej klasy sportowców, ale bardzo potrzebnej również w przypadku osób ze schorzeniami ortopedycznymi.

Laboratorium działa w oparciu o najnowszy sprzęt, dostępny jedynie w kilku ośrodkach w Polsce, a także profesjonalizm personelu. Badania przeprowadzane są przy użyciu systemu optycznego BTS Smart, w skład którego wchodzi sześć kamer cyfrowych o częstotliwości próbkowania 250 Hz, dwie kamery wizyjne, dwie platformy dynamometryczne firmy Kistler umieszczone w ścieżce pomiarowej, zestaw do EMG, komputer z odpowiednim oprogramowaniem (Smart Capture, Smart Tracker, Smart Analyzer), zestaw pasywnych markerów i zestaw kalibracyjny.

Szpital Kielecki św. Aleksandra sp. z o.o. ul. Koścuszki 25, Kielce


 LABORATORIUM BIOMECHANIKI     Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o.o.

       41-266-23-00        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-316 Kielce, ul. Kościuszki 25

    design:     pawelkrol.it