.....

Majówka Biomechaników

Wyruszamy na Majówkę
Laboratorium Biomechaniki Artmedik znalazło się w prestiżowym gronie sponsorów 14. Majówki Młodych Biomechaników – największej w Polsce tego typu konferencji, organizowanej dla naukowców, doktorantów oraz studentów specjalności związanych z inżynierią biomedyczną.

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 maja 2017 roku w Ustroniu.

- Majówka Młodych Biomechaników to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w tej prężnie rozwijającej się dziedzinie, będącej przyszłością medycyny i innych gałęzi nauki, ale także możliwość wymienienia doświadczeń z największymi autorytetami i pasjonatami biomechaniki – mówi dr n.med. Arkadiusz Granek, który na majowym zjeździe będzie reprezentował kieleckie Laboratorium Biomechaniki Artmedik.

Tegoroczna, 14. już konferencja, dotyczyć ma zagadnień związanych między innymi z biomechaniką ogólną, inżynierską, kliniczną i ortopedyczną, inżynierią rehabilitacji i biomateriałów oraz elementami inżynierii tkankowej.

Organizatorami Konferencji są: Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej Oddział Gliwice oraz Polskie Towarzystwo Biomechaniki. Patronat Naukowy nad Konferencją sprawują: Katedra Biomechatroniki Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej, Katedra Motoryczności Człowieka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Katedra i Klinika Ortopedii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Sosnowcu. Laboratorium Biomechaniki Artmedik jest jednym ze sponsorów wydarzenia.


 LABORATORIUM BIOMECHANIKI     Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o.o.

       41-266-23-00        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-316 Kielce, ul. Kościuszki 25

    design:     pawelkrol.it