.....

O nowy sprzęt wzbogaciło się Laboratorium Biomechaniki działające w Szpitalu Kieleckim. Tym samym stało się jedyną tego typu placówką w regionie o tak kompleksowym wyposażeniu.

Przedstawiciele Laboratorium Biomechaniki w dniach od 19 do 21 maja 2017 roku uczestniczyli w największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowej, konferencji biomechanicznych. Majówka Młodych Biomechaników w Ustroniu od lat przyciąga przedstawicieli świata nauki, doktorantów oraz studentów specjalności związanych z inżynierią biomedyczną.

Specjaliści z kieleckiego Laboratorium Biomechaniki wciąż doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę medyczną.

Dr n. med. Arkadiusz Granek, kierownik Laboratorium Biomechaniki i Odcinka Urazowo-Ortopedycznego w Szpitalu Kieleckim uczestniczył, obok czołowych traumatologów z wielu europejskich ośrodków urazowych, w odbywającym się w Bazylei kursie dotyczącym skomplikowanych złamań wokół kolana.

Wyruszamy na Majówkę
Laboratorium Biomechaniki Artmedik znalazło się w prestiżowym gronie sponsorów 14. Majówki Młodych Biomechaników – największej w Polsce tego typu konferencji, organizowanej dla naukowców, doktorantów oraz studentów specjalności związanych z inżynierią biomedyczną.


 LABORATORIUM BIOMECHANIKI     Szpital Kielecki św. Aleksandra Sp. z o.o.

       41-266-23-00        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.      25-316 Kielce, ul. Kościuszki 25

    design:     pawelkrol.it